Banner

V minulém příspěvku jsem popsal situaci ( a taky můj názor na tuto situaci) týkající se soustředění juniorské reprezentace.

Taky jsem napsal  "Ale možná je to všechno trošku jinak a pokud to opravdu jinak je, tak se vám velmi rád omluvím" a protože je to opravdu jinak - a ne trošku, tak se rád a opravdu upřímě omlouvám Kubovi, Petrovi a Honzovi za to, že jsem je osočil z toho, že se omlouvají dva dny před reprezentačním srazem , který měl sloužit jako příprava pro MS 2017.

Stojím si za tím, že nikdo z našeho klubu neměl zjištovat podrobnosti zrušení  soustředění (opakuji - zrušeno dva dny před srazem) .  Pokud nás vedení repre informuje , tak jak nás informovalo , tak jsme jednoznaně vycházeli právě z této informace s tím, že jste se odhlásili právě ty dva dny před.

To, že pánové Pejchar a Grün věděli o vašich omluvenkách nejméně měsíc předem a nebyli schopni o možnosti zrušení informovat ty tři zbývající ( jsem hluboce přesvědčený, že o tom že sraz zruší ,věděli právě již v té době)  pouze svědčí o jejich  "pracovitosti" okolo juniorské reprezentace.

Jak jsem napsal, náš klub upravoval svoje soustředění právě s ohledem na soustředění repre, "přebukovali" jsme letenku pro Jesuse (za to taky platí), Michal s Radkem se tahali se vším vybavení tak aby z našeho soustředění mohli hned pokračovat na to reprezentační. Opravdu si myslíte, že jsme měli zůstat v klidu a tvářit se, že je všechno v pohodě? Věřím, že i toto pochopíte a taky pro to moji omluvu přijmete.

Nejsmutnější ovšem na tom celém spatřuji to, že poté co jsem napadl já vás  (ode dvou jsem se dočkal poměrně ostré reakce), tak pánové z vedení repre mlčí a ani je nenapadne, že by to měli být právě oni, kteří by se měli omlouvat. Ale tak už to v poslední době u naší juniorské reprezentace prostě chodí.