Banner

Minulý víkend byl ve znamení Mistrovsví ČR juniorů na řece Vltavě 34 v Horní Vltavici. Za náš klub a MRS se zúčastnili : Radek Gračka, Patrik Martinec, Matěj Valíček, Michal Melnar a Teoš Slavík. Když jsme přijeli a já poprvé viděl řeku tak jsem klukům vůbec nezáviděl. Počasí nám přálo ale rybám se to asi moc nelíbilo jelikož moc nebrali,  podle toho co říkal Standa Bláha mě připadalo, že řeku někdo vytrávil. Ale ti nejlepší se s tím poprali a dokázali za tři hodiny chytit i kolem třiceti rybek. Z našeho klubu se nejvíce dařilo Radkovi a suverénně se stal Mistrem.

 

Výsledky:

 

1.Radek Gračka

2.Tomáš Langer

3.Petr Červenka

 

Benjamíni:

1.Zdeněk Dvořák

2.Michal Slavíček

3.Sára Andělová

 

Největší ryba:

Michal Melnar - Lipan 365mm

 

celkem

 

 

Celkové výsledky

Videjko Igora Slavíka