Banner

Pro letošní ročník našeho Slavnostního zasedání jsme zvolili kulturní dům v Pitíně a myslím, že tato volba byla dobrá. Hlavně proto, že jsme zase "narostli" a letošního zasedání se zúčastnilo 124 nás a našich přátel.
Všem chci ještě jednou za náš klub poděkovat za účast a podporu naší klubové práce. Doufám, že jste si to všichni užili a nikdo nezůstal hladový či žíznivý.
Ještě jednou dík a fotogalerie v příloze.

P.S.: vždycky jsme se snažili naše Slavnostní zasedání o kousek posunout dál. Ale protože nám trošku docházejí nápady, tak jsme se rozhodli, že příští ročník po názvem "Slavnostní garden párty Muškařského sportovního klubu Bojkovice o.s." se uskuteční asi v polovině měsíce srpna ( oznamujeme včas, aby jste si mohli plánovat dovolenou) a jak lze vyčíst z názvu - bude to velká zahradní párty.
Už teď se těšíme, těšte :-)

 

FOTKY ZDE !