Banner

Čau všichni, jak jsme se bavili, poslední klubovou objednávku zboží budu dělat o víkendu, takže kdo ještě něco na sezónu potřebuje, napište si to, později už si to objednáte sami.

Jinak víkendový výjezd na Skaličku ruším z osobních důvodů, takže pokud bude počasí, pojedeme další víkend.

Taky kdo chce, doneste si navijáky k inventuře, kdo nechce, nenoste ale na závodech se nikomu nic předělávat už nebude.

Taky si rozmyslete, kdo chce jet na Skaličku na závody dvojic, abych to přihlásil, resp Libor.

 

Ahojte, klub 5.2. nebude, jsme s Keníkem pryč a vy máte prázdniny, ale kdo chce jít vázat, samozřejmě může, resp. doporučuji abyste vázat šli, protože hodně z vás to v krabici moc smysluplné nemá. Takže do příštího klubu ať máte každý ten základ, o kterém jsme se bavili! Na dalším klubu budou koupené materiály, ať je taky na co vázat. Pěkné prázky

 

Zdarec všichni,

do klubu si zítra POVINNĚ přineste jezerní krabice a kdo bude chtít něco objednat - materiály,háčky, hlavičky, vybavení tak si udělejte seznam ! Bude se vázat, ať máme nějaký základ pro nadcházející sezónu.


Luboš

 

První letošní klub jsme zahájili prezentací na téma jezerní muškaření, kompletní přehled toho, co by měli mladí ( i staří ) vědět jak o lovu ze břehu, tak z lodí. Díky za hojnou účast a příští týden sebou krabice, abychom si řekli co dál v přípravách na jarní sezónu. K těm přípravám děkujeme firmě Hanák za velký balík nejrůznějších materiálů nejen k vázání pro náš klub s vtipným komentářem ... a co děti, mají si s čím vázat?

 

DSC 0999

DSC 1013

 

Pro letošní ročník našeho Slavnostního zasedání jsme zvolili kulturní dům v Pitíně a myslím, že tato volba byla dobrá. Hlavně proto, že jsme zase "narostli" a letošního zasedání se zúčastnilo 124 nás a našich přátel.
Všem chci ještě jednou za náš klub poděkovat za účast a podporu naší klubové práce. Doufám, že jste si to všichni užili a nikdo nezůstal hladový či žíznivý.
Ještě jednou dík a fotogalerie v příloze.

P.S.: vždycky jsme se snažili naše Slavnostní zasedání o kousek posunout dál. Ale protože nám trošku docházejí nápady, tak jsme se rozhodli, že příští ročník po názvem "Slavnostní garden párty Muškařského sportovního klubu Bojkovice o.s." se uskuteční asi v polovině měsíce srpna ( oznamujeme včas, aby jste si mohli plánovat dovolenou) a jak lze vyčíst z názvu - bude to velká zahradní párty.
Už teď se těšíme, těšte :-)

 

FOTKY ZDE !