Banner

Ahojte, klub 5.2. nebude, jsme s Keníkem pryč a vy máte prázdniny, ale kdo chce jít vázat, samozřejmě může, resp. doporučuji abyste vázat šli, protože hodně z vás to v krabici moc smysluplné nemá. Takže do příštího klubu ať máte každý ten základ, o kterém jsme se bavili! Na dalším klubu budou koupené materiály, ať je taky na co vázat. Pěkné prázky

 

Zdarec všichni,

do klubu si zítra POVINNĚ přineste jezerní krabice a kdo bude chtít něco objednat - materiály,háčky, hlavičky, vybavení tak si udělejte seznam ! Bude se vázat, ať máme nějaký základ pro nadcházející sezónu.


Luboš

 

První letošní klub jsme zahájili prezentací na téma jezerní muškaření, kompletní přehled toho, co by měli mladí ( i staří ) vědět jak o lovu ze břehu, tak z lodí. Díky za hojnou účast a příští týden sebou krabice, abychom si řekli co dál v přípravách na jarní sezónu. K těm přípravám děkujeme firmě Hanák za velký balík nejrůznějších materiálů nejen k vázání pro náš klub s vtipným komentářem ... a co děti, mají si s čím vázat?

 

DSC 0999

DSC 1013

 

Pro letošní ročník našeho Slavnostního zasedání jsme zvolili kulturní dům v Pitíně a myslím, že tato volba byla dobrá. Hlavně proto, že jsme zase "narostli" a letošního zasedání se zúčastnilo 124 nás a našich přátel.
Všem chci ještě jednou za náš klub poděkovat za účast a podporu naší klubové práce. Doufám, že jste si to všichni užili a nikdo nezůstal hladový či žíznivý.
Ještě jednou dík a fotogalerie v příloze.

P.S.: vždycky jsme se snažili naše Slavnostní zasedání o kousek posunout dál. Ale protože nám trošku docházejí nápady, tak jsme se rozhodli, že příští ročník po názvem "Slavnostní garden párty Muškařského sportovního klubu Bojkovice o.s." se uskuteční asi v polovině měsíce srpna ( oznamujeme včas, aby jste si mohli plánovat dovolenou) a jak lze vyčíst z názvu - bude to velká zahradní párty.
Už teď se těšíme, těšte :-)

 

FOTKY ZDE !

 

Zdravím všechny, kteří se v sobotu zúčastní.

 

Chceme upozornit, že ofic začátek je v 17:00 a tedy Vás standartním způsobem (slivovice :-)  )přivítáme již od 16:00 .

 

Přijeďte prosím všichni ke kulturnímu domu v obci Pitín (cca 3 km od Bojkovice) a my už se o Vás postaráme.

 

Těšíme se  na setkání a Vy se můžete těšit na dobrou zábavu , tombolu a snad i dobré jídlo.

 

Za MSK Milan Čubík